Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з керівниками та спеціалістами служби охорони праці підприємств Коломийщини
---

Нарада з керівниками та спеціалістами служби охорони праці підприємств Коломийщини

22 лютого 2018 року проведено нараду з питань охорони праці з керівниками, інженерами охорони праці підприємств, організацій, установ та фізичними особами – підприємцями в м. Коломиї та Коломийського району.

В нараді взяли участь Якимів Ігор – начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області, Олексюк Микола – головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС та Соколовська Валентина – головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Юрійчук Руслан - начальник та  Симчич Ігор - головний спеціаліст – страховий експерт  Коломийського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області, Беркещук Михайло – керівник апарату Коломийської РДА.

Представники Фонду соціального страхування ознайомили присутніх із змінами в організаційній структурі Фонду, з її основними напрямками роботи, провели аналіз травматизму по Івано-Франківській області, м. Коломиї та Коломийському районі за 2017 рік.

Олексюк Микола наголосив присутнім, що роботодавець згідно Закону України «Про охорону праці» повинен забезпечити реалізацію конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я під час трудової діяльності, на належні, безпечні і здорові умови праці. З цією метою роботодавець повинен забезпечити функціонування системи управління охороною праці і розповів, що зокрема для цього необхідно зробити. Інспектор також звернув увагу присутніх на проведення обов’язкових медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці та зміни в порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки. Відповів на численні запитання присутніх з питань навчання з охорони праці, впровадження нормативно-правових актів на підприємстві, відповідальності за порушення вимог охорони праці.

Валентина Соколовська ознайомила учасників та присутніх з порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці для працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці. Під час виступу було наголошено на те, що правовою основою для проведення атестації робочих місць за умовами праці є чинні законодавчі та нормативно-правові акти з питань охорони і гігієни праці. В ході доповіді інспектор звернула особливу увагу на те, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення, за кожного працівника.

Відбулася зацікавлена дискусія між учасниками наради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67