Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з питань охорони праці з керівниками та спеціалістами служби охорони праці підприємств м. Калуш та Калуського району
---

Нарада з питань охорони праці з керівниками та спеціалістами служби охорони праці підприємств м. Калуш та Калуського району

01 березня 2018 року за участю працівників Управління Держпраці в Івано-Франківській області та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області відбулася розширена нарада з питань охорони праці з керівниками та спеціалістами служби охорони праці підприємств м. Калуш та Калуського району.

Начальник відділу профілактики страхових випадків Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області – Василь Соф’як провів для учасників наради аналіз виробничого травматизму в Івано-Франківській області за 2017 рік. Андрій Яніцький - головний спеціаліст – страховий експерт з охорони праці Калуського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області розповів про стан виробничого травматизму в м. Калуш та Калуському районі та про проведення профілактичних заходів по його недопущенню.

Михайло Ковалюк – начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області у своєму виступі роз’яснив керівникам та спеціалістам служби охорони праці щодо організації роботи з охорони праці на підприємствах, установах, організаціях, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Про виконання робіт підвищеної небезпеки, газонебезпечних робіт, робіт в колодязях та про роботу з хімічними речовинами розповіла у своєму виступі Леся Ємець – головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Ольга Ткачівська – начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області довела до відома інформацію щодо порядку та своєчасності проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також щодо встановлення працівникам за її результатами пільг і компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці.

Інформацію щодо дотримання санітарного законодавства у сфері гігієни праці у своєму виступі довів для учасників наради Андрій Гаман - головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67