Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Чергова нарада з питань охорони праці з роботодавцями Снятинського району
---

Чергова нарада з питань охорони праці з роботодавцями Снятинського району

14 березня  2018 року проведено чергову нараду з питань охорони праці з керівниками, інженерами охорони праці підприємств, організацій, установ та фізичними особами – підприємцями Снятинського району.

В нараді взяли участь представники Управління Держпраці в Івано-Франківській області та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Головні державні інспектори Управління Держпраці: Микола Олексюк розповів про організацію роботи з охорони праці та дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства, Валентина Соколовська поінформувала присутніх про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, Андрій Гаман звернув увагу присутніх щодо дотримання вимог санітарного законодавства у сфері гігієни праці.

Представники Фонду соціального страхування - Василь Соф’як та Микола Плешкан ознайомили присутніх із змінами в організаційній структурі Фонду, її основними напрямками роботи, провели аналіз травматизму по Івано-Франківській області за 2017 рік та, зокрема, і по Снятинському районі.

Висловили своє бачення в питаннях дотримання техніки безпеки та порядку охорони праці на підприємствах також і представники Снятинської РДА: голова райдержадміністрації - Богдан Свіщовський та перший заступник голови Снятинської РДА - Микола Пішак.

Між учасниками наради відбулася зацікавлена дискусія.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67