Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Інспектори з питань праці взяли участь у семінар-тренінгу на Львівщині
---

Інспектори з питань праці взяли участь у семінар-тренінгу на Львівщині

На Львівщині за участю заступника директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Олени Коновалової, начальника відділу експертизи умов праці Держпраці Володимира Гончарука відбувся тренінг для інспекторів праці з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей України.

Під час вступного слова начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова зазначила, що цей захід буде корисним   як для фахівців територіальних органів Держпраці, так  і для  інспекторів органів місцевого самоврядування.

«Впевнена, що за підсумками цієї зустрічі ми зможемо напрацювати єдину методику роботи щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю»,- зазначила Ольга Вільхова, звертаючись до учасників заходу.

У рамках тренінгу  присутнім  роз’яснили вимоги законодавства  про працю. Учасників поінформували про повноваження інспекторів праці.

Олена Коновалова зазначила, що основним завданням інспектора праці  є забезпечення дотримання законодавства.  «Для нас головне  не штрафувати, а  допомогти роботодавцю працювати у правовому полі та не порушувати законодавство».

При цьому вона повідомила, що свої повноваження державні інспектори праці здійснюють на підставі законів України „Про ратифікацію Конвенції міжнародної організації праці № 81 1947 року про інспекцію праці у промисловості й торгівлі” від 08.09.2004 № 1985-ІУ та „Про ратифікацію Конвенції міжнародної організації праці  № 129 1969 року про інспекцію праці в сільському господарстві” від 08.09.2004 № 1986-ІУ.

Окрім цього, під час тренінгу йшлося про підстави для інспекційних відвідувань та алгоритм   їх проведення. Зазначалося, що  інспекційне відвідування не може тривати більше десяти днів. При цьому інспектор праці може здійснювати інспекційне відвідування та невиїзне інспектування.

Підсумовуючи, представники Держпраці закликали учасників тренінгу особливу увагу звертати на дотримання прав та гарантій  військовослужбовців.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67