Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Спільна нарада контролюючих органів щодо удосконалення механізму контролю у сфері трудового законодавства
---

Спільна нарада контролюючих органів щодо удосконалення механізму контролю у сфері трудового законодавства

Відбулась спільна нарада Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Головного управління ДФС в області та Пенсійного фонду з метою удосконалення механізму контролю у сфері дотримання законодавства про працю.

З початку року в дію вступили ряд законодавчих актів, пов’язаних із підвищенням мінімальної заробітної плати в розмірі 3723 грн. та зміною правил сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду. У зв’язку з цим збільшилась і відповідальність за недотримання мінімальних державних гарантій при виплаті заробітної плати, використання праці неоформленого працівника, неповідомлення фіскальної служби про його прийняття на роботу, виплату заробітної плати «в конверті» чи оформлення працівника на неповний робочий день, а також за недопущення державного інспектора до перевірки суб’єктів господарювання.

«Через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна було б спрямувати на реалізацію програм соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення добробуту громадян. Нам, як контролюючим органам області, необхідно вдосконалити нашу систему обміну інформацією та активізувати спільну роботу по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників», - наголосив начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло.

Учасники зустрічі обговорили робочі моменти та напрацювали нові механізми боротьби з нелегальною зайнятістю і виплатою заробітної плати в «конвертах» та домовились про проведення спільних семінарів для платників податків, а також посилення контрольно-перевірочних заходів в сфері туризму, торгівлі, готельно-ресторанної справи, транспортних перевезень та будівельної галузі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67