Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з питань охорони праці у Старобогородчанській ОТГ
---

Нарада з питань охорони праці у Старобогородчанській ОТГ

Однією з перших в Івано-Франківській області створена Старобогородчанська об’єднана територіальна громада Богородчанського району. З метою вивчення стану охорони праці відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області було заплановано проведення у 2018 році перевірок дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці суб’єктами господарювання, які входять до складу цієї громади. Згідно річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік такі перевірки проведені комісією Управління у квітні-травні у Старобогородчанській загально-освітній школі І-ІІІ супенів, Старобогородчанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та безпосередньо Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади. Перевірками виявлено 137 порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці.

12 червня поточного року результати перевірки були розглянуті на нараді з керівниками суб’єктів господарювання,  які входять до складу цієї громади.  В роботі наради, крім членів комісії, взяв участь і виступив начальник відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Ковалюк.  Він  акцентував увагу присутніх на необхідності утримання в технічно-справному стані і безпечній  експлуатації електро і газового господарств, об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, котельних установок, організації роботи з питань охорони праці, навчання та інструктування працівників з питань  охорони праці. При цьому особливу увагу було звернуто на використання повноважень об’єднаної територіальної громади, які передбачені ст. 35 Закону України «Про охорону праці».

Михайло Ковалюк також навів приклади нещасних випадків, які трапились через недотримання нормативно-правових актів з питань охорони праці в суб’єктів господарювання соціально-культурної сфери та про понесену  відповідальність посадових осіб, які визнані винуватими в  їх допущенні. В кінці наради посадовими особами Управління були надані ґрунтовні відповіді на численні запитання її учасників.

За результатами перевірки та наради відділом нагляду в АПК та СКС будуть розроблені рекомендації щодо організації роботи з охорони праці в об’єднаних територіальних громадах.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67