Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Нарада з представниками гірничодобувних підприємств
---

Нарада з представниками гірничодобувних підприємств

В Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області 21 червня 2018 року відбулась нарада щодо дотримання вимог законодавства про працю та охорону праці з представниками гірничодобувних підприємств.

В нараді взяли участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, начальник відділу нагляду в НГК та ГРП Богдан Мельник, в.о. начальника відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Вікторія Череп та представники суб’єктів господарювання гірничодобувної галузі.

Присутні обговорили питання недопущення використання неоформленої найманої праці, створення належних умов праці та безпечне виконання робіт під час розробки родовищ корисних копалин.

«Потрібно чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення та усвідомлювати відповідальність роботодавців за порушення вимог законодавства про працю та охорону праці,» - наголосив Ігор Росипайло.

Увагу присутніх звернули на дотриманні вимог безпеки при виконанні робіт під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом, додаткових ризиках, що виникають під час таких робіт та супутніх їм підсобно-допоміжних роботах. Також, суб’єктів господарювання ознайомили з проблемними питаннями та результатами проведення перевірок засобів індивідуального захисту на відповідність технічним регламентам.

По завершенні наради учасники вирішили і надалі проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу, тематичні зустрічі з метою недопущення в майбутньому порушень вимог чинного законодавства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67