Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар-нарада з перевізниками області
---

Семінар-нарада з перевізниками області

Представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена семінар-нарада з перевізниками області та міста Івано-Франківська.

В семінар-нараді взяли участь начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло, начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Андрій Іванишин, головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Володимир Семчук та представники Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області.

 На нараді обговорили питання неоформленої зайнятості, виплати мінімальної заробітної плати та дотримання стану охорони праці на підприємствах.

Ігор Росипайло акцентував увагу присутніх на нелегальній зайнятості: «Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити новітні реформи, а й створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати, офіційної відпустки, виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу, соціального страхування. До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії.»

Також присутні обговорили стан виробничого травматизму по Україні та Івано-Франківській області за 2017 рік, зокрема, в транспортній галузі, можливість впровадження новітніх програм, передових методів щодо організації охорони праці та безпеки руху.

Учасники семінар-наради узгодили план подальших дій спрямованих на забезпечення оптимального стану охорони праці та безпеки руху, покращення умов праці та санітарно-гігієнічного рівня.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67