Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло прийняв участь в роботі колегії Головного Управління Пенсійного фонду України в області
---

Начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло прийняв участь в роботі колегії Головного Управління Пенсійного фонду України в області

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло прийняв участь в роботі колегії Головного Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, яке відбулось 24 липня 2018 року під головуванням начальника Пенсійного фонду в області Надії Павлюк.
Одним із питань, що розглядались на колегії було виявлення та реагування на виявленні ознаки тінізації заробітної плати. 
«Виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та виплата заробітної плати «в конверті» знаходяться на постійному контролі не лише Держпраці, а й в інших контролюючих органах. Нам сьогодні необхідно більш глибше підійти до даної проблеми і провести детальний аналіз причин звільнення працівників в розрізі галузей», - наголосив Ігор Росипайло.
Протягом січня-червня 2018 року до Управління Держпраці Пенсійним фондом передано інформацію по 1182 випадках, коли у страхувальників були наявні ознаки порушення чинного законодавства про працю. За результатами 178 проведених перевірок у 170 роботодавців виявлені порушення трудового законодавства та винесені постанови про накладення штрафних санкцій на загальну суму 3,5 млн. грн. та проведено 653 превентивних заходи та 101 семінар-нараду з інформування роботодавців про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, в тому числі щодо оформлення трудових відносин.
По закінченні сторони погодились і надалі проводити спільну роботу спрямовану на реалізацію заходів по виявленню фактів мінімізації заробітної плати та неоформлення трудових відносин з працівниками.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67