Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Проведено інспекційне відвідування на підприємстві, яке займається транспортними пасажирськими перевезеннями на території області
---

Проведено інспекційне відвідування на підприємстві, яке займається транспортними пасажирськими перевезеннями на території області

Інспекторами праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено інспекційне відвідування на підприємстві, яке займається  транспортними пасажирськими перевезеннями на території області.

Інспекторами, спільно з працівниками Управління Укртрансбезпеки в області було виявлено трьох неоформлених працівників, а саме, водіїв, які здійснюють транспортні пасажирські перевезення.

Відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 

За допущені порушення законодавства про працю на роботодавця буде накладено фінансові санкції. 

  

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67