Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Cудом підтверджено обґрунтованість накладеного Управлінням Держпраці штрафу
---

Cудом підтверджено обґрунтованість накладеного Управлінням Держпраці штрафу

Відповідно до абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП Управлінням Держпраці на комунальне підприємство області накладено штраф за виявлені порушення законодавства про працю, а саме ст. 47 та ч. 1 ст. 149 КЗпП України.

Як встановлено проведеним інспекційним відвідуванням працівника звільнено з роботи за п. 4 ч. 1 ст. 40 КЗпП України (за прогул). Проте, при застосуванні вказаного дисциплінарного стягнення порушено порядок його застосування, а також у встановлені строки працівнику не видані трудова книжка та копія наказу про звільнення.

Не погоджуючись з даними порушеннями, підприємство оскаржило постанову про накладення штрафу в судовому порядку.

Перевіряючи оскаржувану постанову Управління Держпраці в Івано-Франківській області про накладення штрафу, на предмет її відповідності приписам частини другої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України Івано-Франківський окружний адміністративний суд визначив, що дане рішення прийнято на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення.

Таким чином, за результатами розгляду адміністративного позову підприємства Івано-Франківським окружним адміністративним судом підтверджено обґрунтованість накладеного Управлінням Держпраці штрафу, в зв’язку з чим у задоволенні адміністративного позову позивача – відмовлено.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67