Зробити домашньою|Додати в обране
  
---

ПОПОВНЕНО РЯДИ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ

З 16 травня 2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Сьогодні,  11 вересня 2018 року начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській  області Ігор Росипайло вручив посвідчення інспектора праці Володимиру Собковичу – головному спеціалісту відділу моніторингу, виплати заробітної плати та використання найманої праці Управління праці Івано-Франківської міської ради.

Посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Володимир Собкович, як інспектор праці органів місцевого самоврядування відповідно до ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наділений повноваженнями щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

Згідно з п. 3 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, інформацію про посвідчення інспектора праці внесено до реєстру посвідчень, який веде Державна служба України з питань праці.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування або за телефоном (044) 288-10-00.

Всього в Івано-Франківській області створено 25 об’єднаних територіальних громад та 6 міських рад обласного значення, які мають право здійснювати державний контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про створення посад інспекторів праці прийнято 10 об’єднаними територіальними громадами та 6 міськими радами міст обласного значення. На даний час державні інспектори праці прийняті  міськими радами м. Івано-Франківська, м. Коломиї, м. Яремче, м. Тлумача, в Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді Богородчанського району та Витвицькій об’єднаній територіальній громаді Долинського району.

По факту на сьогоднішній день здійснюють інспекційні відвідування та інформаційно-роз’яснювальну роботу інспектори праці Коломийської міської ради та м. Яремче. Станом на 01.09.2018 року ними здійснено 118 превентивних заходів та 3 інспекційних відвідування.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67