Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Рішенням суду підтверджено правомірність накладення штрафу
---

Рішенням суду підтверджено правомірність накладення штрафу

В ході проведеного Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області інспекційного відвідування одного з підприємств області встановлено порушення законодавства про працю в частині несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці працівників.

Так, суб’єктом господарювання своєчасно не нараховані та невиплачені кошти працівнику за роботу в надурочний час, а також для розрахунку індексації заробітної плати неправильно визначено базовий місяць, що в свою чергу призвело до ненарахування індексації двом працівникам.

В зв’язку з цим, Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області винесено постанову про накладення штрафу в розмірі 74 460 грн.

Не погодившись із зазначеним рішенням Управління Держпраці в Івано-Франківській області, підприємство оскаржило постанову про накладення штрафу в судовому порядку.

За результатами розгляду даної адміністративної справи Івано-Франківським окружним адміністративним судом відмовлено в задоволенні позову позивача, а постанову про накладення штрафу залишено в силі.

Відповідно до ст. 293, 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, підприємством подано апеляційну скаргу на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Постановою суду апеляційної інстанції від 14.08.2018 року апеляційну скаргу підприємства залишено без задоволення, а рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду – без змін.

Таким чином, судами першої та апеляційної інстанцій надано належну правову оцінку правомірності дій та висновків Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафу за порушення законодавства про працю.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67