Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління Ігор Росипайло провів нараду з керівниками будівельних підприємств області
---

Начальник Управління Ігор Росипайло провів нараду з керівниками будівельних підприємств області

На заході були присутні начальник Управління Держпраці в області - Ігор Росипайло, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління - Іванна Дубнюк, начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління - Андрій Іванишин, заступник начальника Головного Управління Державної фіскальної служби в області - Наталія Зікрата, начальник відділу забезпечення надходжень до бюджету Головного Управління Пенсійного Фонду України в області - Ольга Смеречанська та директори будівельних підприємств області. 
Головним завданням даної зустрічі було вкотре роз’яснити та наголосити на необхідності легалізації праці та належного оформлення трудових відносин.
«Відповідно до вимог чинного законодавства при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір. Потрібно чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для працівника - це втрата всіх гарантій у сфері праці - права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і як наслідок права на пенсійне забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах. Проте, виявляються неодинокі факти неоформлених трудових відносин, коли трудові договори не укладаються, а панують усні домовленості між роботодавцями і працівниками щодо умов праці та її оплати. Неоформлений працівник не має ніякої гарантії щодо терміну перебування на роботі» - наголосив Ігор Росипайло.
Також присутнім було роз’яснено про необхідність додержання мінімальних гарантій в оплаті праці (доплата за роботу в нічний час, святковий, надурочний), про правильність подання звітності, на підставі якої вони включаються до ризикових суб’єктів господарювання, що порушують законодавство про працю, про недопустимість виплати зарплати в конвертах, про стан травматизму на підприємствах будівельної галузі в області та по Україні в цілому, а також про вимоги окремих нормативно-правових актів з охорони праці, що стосуються будівельної галузі.

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67