Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В облдержадміністрації розглянули шляхи запобігання «тіньовій» зайнятості
---

В облдержадміністрації розглянули шляхи запобігання «тіньовій» зайнятості

Відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Обговорено результати роботи щодо легалізації заробітної плати і зайнятості населення, проаналізовано хід превентивно-роз’яснювальної роботи на виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Гройсмана за результатами наради від 3 вересня 2018 року.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський зазначив, що Уряд поставив за мету досягнути повної детінізації ринку праці, і сьогодні усі необхідні для цього повноваження у місцевих органів влади є. Саме місцева влада, в першу чергу, зацікавлена у виході бізнесу з тіні, адже це прямо стосується наповнення місцевих бюджетів, до яких зараховується 75 відсотків від надходжень податку на доходи фізичних осіб. Тому необхідно мобілізувати роботу в цьому напрямку і довести роботодавцям, що своїх працівників треба поважати і не тільки виплачувати їм мінімальну заробітну плату, а й оформлювати належним чином трудові відносини.

Учасники засідання зазначали, що за результатами аналізу найбільш проблемними галузями області виявилися будівництво, торгівля та готельно-ресторанний бізнес. Саме там спостерігається найбільша кількість нелегальних і неоформлених належним чином працівників, застосування договорів цивільно-правового характеру та виплата заробітної плати в розмірах менших за розмір заробітної плати в цілому по галузі.

За підсумками засідання прийнято ряд конкретних рішень, спрямованих на проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної кампанії із суб’єктами господарської діяльності та широкого кола громадськості щодо недопущення порушення законодавства про працю, підвищення рівня оплати праці та запобігання «тіньової» зайнятості.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67