Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар-нарада з суб’єктами господарювання, які є інтернет провайдерами та надають послуги у сфері зв’язку
---

Семінар-нарада з суб’єктами господарювання, які є інтернет провайдерами та надають послуги у сфері зв’язку

Представниками Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена семінар-нарада з суб’єктами господарювання, які є інтернет провайдерами та надають послуги у сфері зв’язку щодо питань легалізації праці та належного оформлення трудових відносин.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Руслан Мазур, начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Андрій Іванишин, головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Володимир Семчук, завідувач сектору з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Мар’яна Абібуллаєва, начальник відділу з профілактики страхових випадків Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в області Василь Соф’як, перший заступник начальника Пенсійного фонду в місті Івано-Франківськ Галина Осадчук, заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики ОДА Олександра Гринів та представники суб’єктів господарювання.

Увагу присутніх було акцентовано на недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущенні виплати заробітної плати найманим працівникам нижче гарантованого законодавством рівня.  

Також було обговорено питання правильності укладення трудових договорів, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, встановлення випробувального терміну та дотримання стану охорони праці.

Високий рівень тіньової зайнятості зумовлює зростання податків для підтримки державних витрат і надання соціальних послуг населенню, що, відповідно, є додатковим податковим тягарем для суб’єктів господарювання. Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, позбавляє їх гарантованого державою розміру заробітної плати, офіційної відпустки, виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу, соціального страхування. До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67