Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар- нарада з роботодавцями Городенківського та Снятинського району
---

Семінар- нарада з роботодавцями Городенківського та Снятинського району

27 вересня 2018 року було проведено семінар-нараду з роботодавцями Городенківського та Снятинського району щодо проведення заходів контролю спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.  

Під час  проведення  наради головний державний інспектор відділу експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано_Франківській області Ярослава Середюк доповіла, що 5 вересня 2018 року Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Держпраці, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України та іншими центральними  органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Цей нормативний документ передбачає посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

В ході доповіді інспектор звернула особливу увагу на те, що фактичний допуск працівника до роботи без укладення трудового договору тягне за собою накладення  на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю фінансової санкції у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника. Роботодавцям було доведено до відома про дотримання вимог трудового законодавства при прийняття працівників на роботу, обліку використання робочого часу працівників, дотримання мінімальних гарантій  в оплаті праці та наголошено про відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства у вигляді фінансових санкцій.

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Микола Олексюк та Олег Шендирівський розповіли про державну політику в галузі охорони праці та  права громадян на безпечні умови праці. Особливу увагу було зосереджено на дотримання роботодавцями чинних норм законодавства. З цією метою роботодавець повинен забезпечити функціонування системи управління охороною праці, проведення обов’язкових медичних оглядів працівників, навчання з питань охорони праці. Відповів на запитання присутніх з питань навчання з охорони праці, впровадження нормативно-правових актів на підприємстві, відповідальності за порушення вимог охорони праці.

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх учасників семінару, де кожен міг особисто задати запитання щодо актуальної для них проблеми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67