Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар-нарада для роботодавців Косівського району щодо заходів контролю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення
---

Семінар-нарада для роботодавців Косівського району щодо заходів контролю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення

2 жовтня 2018 року для роботодавців Косівського району за ініціативи дирекції обласного центру зайнятості було проведено семінар-нараду щодо заходів контролю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

З даних питань виступила, зокрема, і головний державний інспектор відділу експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області - Валентина Соколовська.

У своїй доповіді вона зауважила, що 5 вересня 2018 року Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Держпраці, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України та іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Цей нормативний документ передбачає посилення координації органів державної влади з питань проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування не задекларованої праці.

Крім того, інспектор звернула увагу на те, що фактичний допуск працівника до роботи без укладення трудового договору тягне за собою накладення на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю фінансової санкції у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника. Роботодавцям було доведено до відома про дотримання вимог трудового законодавства при прийняття працівників на роботу, обліку використання робочого часу працівників, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та наголошено про відповідальність роботодавців за порушення .

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх учасників семінару, де кожен міг особисто задати запитання щодо актуальної для них проблеми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67