Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Відбулась зустріч з представниками готельно-ресторанного бізнесу
---

Відбулась зустріч з представниками готельно-ресторанного бізнесу

25 жовтня в селі Яблуниця відбулась зустріч начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальника Головного Управління Державної фіскальної служби області Ірина Столярик з членами ГО «Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини».

Під час зустрічі обговорили актуальні питання, які хвилюють власників готельних комплексів в сфері трудового законодавства та охорони праці. Особливу увагу звернули на питання детінізації трудових відносин.

«Потрібно чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення. Для працівника - це втрата всіх гарантій у сфері праці. Такі працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах, - наголосив Ігор Росипайло - фактичний допуск працівника до роботи без укладення трудового договору, виплата заробітної плати «в конверті», оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, підміна трудових відносин іншими тягне за собою  фінансові санкції у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника».

Начальник Управління Держпраці надав роз’яснення присутнім про необхідність додержання мінімальних гарантій в оплаті праці (доплата за роботу в нічний час, святковий, надурочний), правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками, про недопустимість виплати заробітної плати «в конвертах» та дотриманні прав і гарантій працівників призваних на військову службу. Також, акцентував увагу на створенні безпечних та здорових умов праці, запобіганні нещасним випадкам та дотриманні правил експлуатації котелень, електроустановок та ліфтів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67