Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Івано-Франківській області продовжується робота з виявлення нелегальних працівників
---

В Івано-Франківській області продовжується робота з виявлення нелегальних працівників

За участю начальника Управління Держпраці Ігора Росипайла та начальника Івано-Франківського відділу Львівського управління Офісу ВПП ДФС Юрія Якимишина розпочато інспекційні відвідування готельно-ресторанних комплексів Яремчанщини, зокрема здійснено перевірку деяких готельних комплексів Буковелю.

На даний час здійснюється перевірка правильності оформлення трудових відносин з працівниками цих закладів.

«Ми закликаємо роботодавців належним чином оформляти трудові відносини з найманими працівниками. Також звертаємо увагу громадян на те, що працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе соціальних гарантій. До того ж, через несплату єдиного соціального внеску і податків такий працівник втрачає страховий стаж при розрахунку розміру пенсії», - наголосив Ігор Росипайло.

Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби. Так, згідно з чинним законодавством підприємства, які не оформили своїх працівників, повинні сплатити штраф. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, виплата заробітної плати без нарахування і сплати єдиного соціального внеску та податків – 111 690 грн. за кожного неналежно оформленого працівника.

Довідко: до групи ризику віднесенні заклади відпочинково-готельних комплексів (готелі, ресторани, колиби, бази відпочинку) по наступних населених пунктах: Яремче, Микуличин, Татарів, Яблуниця, Поляниця, зокрема курорт «Буковель».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67