Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » За недопуск до інспекційного відвідування роботодавець сплатить штраф 372 тисячі гривень
---

За недопуск до інспекційного відвідування роботодавець сплатить штраф 372 тисячі гривень

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області та органами місцевого самоврядування здійснюється контроль за дотриманням порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства.

Так, при спробі інспектора праці Коломийської міської ради спільно з працівниками Коломийського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області та Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області провести позапланове інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин одного із центрів візової підтримки, фізичною особою – підприємцем створювались перешкоди для його проведення.

Підприємець не надав інформацію, необхідну для проведення інспекційного відвідування. Крім того, працівники об’єкта відвідування не надали пояснення з питань, що стосуються законодавства про працю, що привело до неможливості проведення інспекційного відвідування даного суб’єкта господарювання.

За актом про неможливість проведення інспекційного відвідування, на підставі абзацу 7 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, на фізичну особу – підприємця накладено штраф у стократному розмірі мінімальної заробітної плати - 372300 грн.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67