Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Питання легалізації зайнятості залишається актуальним
---

Питання легалізації зайнятості залишається актуальним

14 листопада 2018 року начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло взяв участь у засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати.

Також у засіданні взяли заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації-начальник управління праці Ярослава Ульванська, виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, голова Ради роботодавців при Івано-Франківському обласному центрі зайнятості Олекса Салига, голови рад роботодавців при міських, районних, міськрайонних філіях обласного центру зайнятості та інші.

Основною метою проведення зустрічі було обговорення результатів превентивної роботи щодо роз’яснення переваг легальної зайнятості, визначення подальших заходів, спрямованих на детінізацію у сфері зайнятості населення.

«Нашим завданням є довести до відома роботодавця та працівника, що нелегальна зайнятість не вигідна. Роботодавцеві дешевше оформити на роботу працівника, заплативши за нього всі необхідні податки, ніж сплатити штраф. Неоформлені ж працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення», - зауважив Ігор Росипайло.

На завершення засідання прийнято рішення продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців та залучати до цих заходів представників Державної фіскальної служби, служби зайнятості, рад та профспілок роботодавців.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67