Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція для студентів та викладачів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника
---

Лекція для студентів та викладачів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло 27 листопада провів лекцію для студентів та викладачів економічного факультету Прикарпатського національного університету ім.. Василя Стефаника на тему: «Ризик-орієнтований підхід в державному управлінні: трудові відносини та охорона праці в сучасних українських реаліях».

Ігор Росипайло розповів студентам про принципи застосування ризик-орієнтованого підходу у сфері трудового законодавства та охорони праці, надав роз’яснення щодо деяких аспектів імплементації міжнародно-правових норм в сфері трудового законодавства України та про співпрацю з Міжнародною організацією праці.

Особлива увага була приділена питанню належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Кожен, хто наймається на роботу, має пам’ятати, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й надалі тягне за собою низку проблем для самого працівника. Це, зокрема, несплата за нього страхових внесків, і, як наслідок, не включення відповідного періоду роботи до страхового стажу, що дає право на соціальне страхування. Крім того, нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, невиплати заробітної плати, гарантій на безпечні та здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Також студентам роз’яснено про державне регулювання охорони праці, зокрема, питання забезпечення роботодавцями безпечних умов праці, проведення заходів по зниженню впливу шкідливих та небезпечних чинників на працівників, а також проведення навчань працюючих безпечним прийомам праці.

Завершення лекції відбулось у формі діалогу, так, як у слухачів виникло багато запитань.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67