Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Завершено планову перевірку ДП «Івано-Франківський облавтодор ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
---

Завершено планову перевірку ДП «Івано-Франківський облавтодор ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»

З 17 жовтня по 04 листопада 2016 року, комісією Управління Держпраці в Івано-Франківській області, проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та трудового законодавства на дочірньому підприємстві Івано-Франківський облавтодор відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», та  її 14 філій.

В ході перевірки виявлено 301 порушення на усунення яких, керівнику підприємства видано 27 приписів, складено узагальнюючий акт перевірки та за допущені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 13 посадових осіб. На кар’єр, що знаходиться в с. Жураки, Богородчанського    району направлено позов до суду, про заборону експлуатації кар’єру.

За результатами перевірки проведено спільну нараду з керівництвом підприємства та начальниками філій. Під час наради обговорено основні порушення та ймовірні шляхи їх усунення, зокрема: отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; реєстрація технологічних транспортних засобів; проведення технічних оглядів вантажопідіймальних кранів та машин; утримання технологічного устаткування у технічно-справному стані.

За підсумками проведеної наради складено протокол та прийнято відповідні рішення для підвищення існуючого рівня охорони праці.    

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67