Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Колегія Управління Держпраці: підсумки роботи за 10 місяців 2018 року
---

Колегія Управління Держпраці: підсумки роботи за 10 місяців 2018 року

На засіданні колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області під головуванням начальника Управління Ігоря Росипайла підбили підсумки роботи Управління за 10 місяців 2018 року.

В роботі колегії взяли начальник Головного Управління Пенсійного фонду в області Надія Павлюк, заступник начальника Головного Управління Державної фіскальної служби Наталія Зікрата, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, заступник голови обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, депутат обласної ради, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати - Андрій Левкович та інші члени колегії.

Головним питанням порядку денного було здійснення контрольних заходів з питань легалізації трудових відносин та зменшення випадків виробничого травматизму.

Ігор Росипайло в котре наголосив: «Завданням Держпраці є не оштрафувати підприємця, а запобігти порушенню. Так, за результатами проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи інспекторами праці роботодавцями області працевлаштовано 41874 працівника».

Також на колегії проведено аналіз стану виробничого травматизму та заходи щодо його запобігання та проаналізовано стан організації медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Підбиваючи підсумки начальник Управління наголосив, що державна політика базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, з огляду на це кожен роботодавець має усвідомлювати свою міру відповідальності за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67