Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » З 1 січня 2019 року із зростом розміру мінімальної заробітної плати змінюється і розмір фінансових санкцій
---

З 1 січня 2019 року із зростом розміру мінімальної заробітної плати змінюється і розмір фінансових санкцій

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата в державі зросте та становитиме 4173 грн. у місячному розмірі, та 25,13 грн. у погодинному еквіваленті.

Збільшення мінімальної заробітної плати тягне за собою збільшення розміру фінансових санкцій за порушення трудового законодавства. З наступного року на юридичних осіб та Фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за порушення норм трудового законодавства накладатимуть фінансові санкції у таких розмірах:

  1. 125 190 грн. - 30 мінімальних заробітних плат за кожного найманого працівника при вчиненні наступних порушень:
  • Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;
  • Оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;
  • Виплату заробітної плати (фінансової винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. 
  1. 41 730 грн. - 10 мінімальних заробітних плат за кожного найманого працівника при вчиненні наступних порушень: за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (до прикладу за безоплатну роботу в нічний час доби, за роботу у вихідний та/або святковий день, надурочну роботу та інші питання оплати праці). За недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». 
  1. 12 519 грн. - 3 мінімальні заробітні плати за наступні види порушень трудового законодавства: порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі. 
  1. 4 173 грн. – 1 мінімальна заробітна плата за порушення інших вимог трудового законодавства крім передбачених вище.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67