Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Зустріч з головами об'єднаних територіальних громад Коломийщини та Косівщини
---

Зустріч з головами об'єднаних територіальних громад Коломийщини та Косівщини

В Матеївецькій об'єднаній територіальній громаді відбулась зустріч представників Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Державної фіскальної служби області, Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування та голів об'єднаних територіальних громад Коломийщини та Косівщини щодо проблем та перспектив зміцнення податкової бази місцевих бюджетів в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування та з питань децентралізації повноважень з нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

В ході заходу увагу присутніх акцентовано на необхідності забезпечення сільськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад реалізації повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також на організацію роботи інспекторів праці органів місцевого самоврядування.

Також під час заходу надано практичні поради щодо боротьби із здійсненням підприємницької діяльності без державної реєстрації, неофіційною зайнятістю та визначено основні шляхи співпраці і обміну.

Всі ці заходи сприятимуть збільшенню надходжень податків до місцевих бюджетів, що в подальшому позитивно вплине на розвиток селищних громад.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67