Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція на тему:«Вимоги законодавства при влаштуванні молодих спеціалістів на роботу і в процесі виробничої діяльності»
---

Лекція на тему:«Вимоги законодавства при влаштуванні молодих спеціалістів на роботу і в процесі виробничої діяльності»

На виконання Плану заходів щодо Всеукраїнського тижня права 7 грудня 2018 року інспекторами Управління Держпраці у Івано-Франківській області проведено зустріч зі студентами першого курсу Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. В заході взяли участь головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Валентина Соколовська у своїй доповіді відкрила молодим спеціалістам питання працевлаштування неповнолітніх осіб. Особливу увагу звернула на вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх, нарахування та виплату заробітної плати працівникам молодше 18 років; тривалість робочого часу та гарантії при наданні відпусток неповнолітнім. Розповіла про заборону залучати неповнолітніх до надурочних, нічних робіт, а також до робіт із шкідливими або небезпечними умовами праці.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Микола Олексюк поінформував щодо питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань. Також у своєму виступі інспектор розповів про вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема, було звернено увагу на те, що громадяни мають право на охорону праці під час укладення трудового договору та під час роботи; на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці; на відшкодування шкоди у разі ушкодження здоров’я; на належні і безпечні на кожному робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів. Також було наголошено на обов’язок працівника дбати про особисту безпеку і здоров’я, безпеку оточуючих людей в процесі праці, знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.

На прикладах актів розслідувань нещасних випадків інспектором було узагальнено вимоги з охорони праці при виконанні сільськогосподарських робіт.

Зустріч відбулась в формі навчання та дружнього діалогу між інспекторами, студенами і викладачами.

 

 

Валентина Соколовська,

Микола Олексюк,

головні державні інспектори

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67