Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ігор Росипайло взяв участь в галузевій семінар-нараді з охорони праці
---

Ігор Росипайло взяв участь в галузевій семінар-нараді з охорони праці

В місті Яремче розпочалась науково-практична галузева семінар-нараді «Охорона праці, екологічна, пожежна та промислова безпека в нафтогазовій галузі України», яка триватиме до 15 грудня.

У відкритті семінар-наради взяв участь начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло. Також в заході взяли участь керівники та фахівці структурних підрозділів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та підприємств, що перебувають у корпоративному управлінні компанії, представники інших органів державної влади, науково-дослідних установ, громадських та експертних організацій.

Основну увагу приділено питанням охорони праці, виробничого травматизму та промислової безпеки.

«Життя і здоров’я людини – це найвища цінність. Їх захист потребує чималих зусиль, адже нерідко людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями та ризиками, особливо під час виконання службових обов’язків. Тому кожен керівник повинен усвідомлювати власну відповідальність за збереження життя і здоров'я працівників та забезпечити належні умови праці на робочому місці» - наголосив Ігор Росипайло.

Начальник Управління Держпраці також звернув увагу присутніх на принципах ризик-орієнтованого підходу у сфері охорони праці та причинах настання нещасних випадків на виробництві.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67