Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція до дня Всеукраїнського тижня права для студентів Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ
---

Лекція до дня Всеукраїнського тижня права для студентів Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ

На виконання розпорядження КМУ від 26.09.2018 року№ 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та наказу Державної служби України з питань праці від 01.10.2018 року №94 06 грудня 2018 року для студентів Бурштинського енергетичного коледжу Ярослава Середюк прочитала лекцію з питань дотримання вимог трудового законодавства в частині праці неповнолітніх.

Під час лекції головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ярослава Середюк особливу увагу зосередила на правах неповнолітніх, які виникають під час трудових відносин, зокрема, вік з якого допускається прийняття на роботу, час роботи і відпочинку, оплата праці та порядок звільнення осіб молодше вісімнадцяти років. У ході виступу студентам також було доведено до відома про відповідальність роботодавців за порушення вимог законодавства про працю та суми фінансових санкцій.

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх на лекції, де кожен міг особисто задати актуальні запитання щодо вимог трудового законодавства.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67