Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція з питань реалізації захисту прав дитини
---

Лекція з питань реалізації захисту прав дитини

11 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання НУФВСУ зі студентами II та III курсу проведено лекцію з питань реалізації захисту прав дитини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

Захід проведено завідувачем сектору з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Мар’яною Абібуллаєвою та головними державними інспекторами Надією Ткачук , Зоряною Вань спільно з працівниками підрозділу ювенальної превенції Національної поліції України та Благодійного фонду «Карітас» УГКЦ.

Під час лекції увагу студентів зосереджено на особливості праці неповнолітніх працівників та недопущення трудової експлуатації.

Проведення таких заходів сприятимуть підвищенню рівня обізнаності дітей щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67