Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Захід з нагоди Всеукраїнського тижня права у Рогатинському державному агропромисловому коледжі
---

Захід з нагоди Всеукраїнського тижня права у Рогатинському державному агропромисловому коледжі

На виконання розпорядження КМУ від 26.09.2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та наказу Державної служби України з питань праці від 01.10.2018 року №94 11 грудня 2018 року відбулася зустріч представників Управління  Держпраці в Івано-Франківській області зі студентами та викладачами Рогатинського державного агропромислового коледжу.

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ярослава Середюк прочитала лекцію на тему «Трудові відносини з неповнолітніми». Особливу увагу було зосереджено на правах неповнолітніх, які виникають під час трудових відносин, зокрема, вік з якого допускається прийняття на роботу, час роботи і відпочинку, оплата праці та порядок звільнення осіб молодше вісімнадцяти років. У ході виступу студентам також було доведено до відома про відповідальність роботодавців за порушення вимог законодавства про працю та суми фінансових санкцій.

Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Ковалюк Михайло довів до відома присутніх основні вимоги законодавства з питань охорони праці. Зокрема, він акцентував увагу на основоположних статтях Закону України «Про охорону праці», на вимогах до працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, на пільги і компенсації за роботу в шкідливих і небезпечних умовах праці, на компенсації працівникам у разі отримання травми на виробництві.

Ярослава Середюк та Михайло Ковалюк дали вичерпні відповіді на запитання студентів коледжу.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67