Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Лекція для студентів Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»
---

Лекція для студентів Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»

14 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області Дубнюк Іванна Іванівна провела лекцію для студентів Івано-Франківського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» на тему: «Дотримання законодавства про працю при оформленні трудових відносин з найманими працівниками. Особливості застосування праці молоді».

Іванна Дубнюк розповіла студентам про оформлення трудових відносин з найманими працівниками та звернула увагу на те, що кожен, хто наймається на роботу, має пам’ятати, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й надалі тягне за собою низку проблем для самого працівника. Це, зокрема, несплата за нього страхових внесків, і, як наслідок, не включення відповідного періоду роботи до страхового стажу, втрата права на матеріальне забезпечення у період непрацездатності, відпустку, тощо. Крім того, нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, невиплати заробітної плати, гарантій на безпечні й здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Також студентам роз’яснено про особливості праці молоді (порядок прийняття неповнолітніх на роботу та звільнення їх з роботи, надання їм відпусток, оплату праці тощо), про можливість працювати у вільний від навчання час та внесення записів у трудові книжки.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67