Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В рамках Всеукраїнського тижня права фахівцями Управління Держпраці проведено цикл заходів присвячений трудовим правам молоді
---

В рамках Всеукраїнського тижня права фахівцями Управління Держпраці проведено цикл заходів присвячений трудовим правам молоді

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели цикл інформаційних заходів для учнів та студентів навчальних закладів Івано-Франківська та області.

Упродовж тижня, з 10 по 14 грудня, фахівці Управління відвідали Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 18, Івано-Франківську школу №14 та Івано-Франківську школу №20, Вовчинецьку ЗОШ І-ІІ ступенів Івано-Франківської міської ради, Саджавську загальноосвітню школу, Коломийський Політехнічний коледж національного університету «Львівська політехніка», Мединський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Галицької районної ради Івано-Франківської області, Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім.. В.Стефаника, Івано-Франківський коледж фізичного виховання, Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей, Долинський природничо-математичний ліцей,  Калуський політехнічний коледж, Калуське училище культури, Калуське вище професійне училище №7, Прикарпатський лісопромисловий коледж, Івано-Франківський Юридичний інститут Національного університету «Одеська юридична академія» та ряд інших навчальних закладів Івано-Франківська та області.

Під час зустрічей школярам та студентам розповідали про вимоги трудового законодавства України стосовно праці неповнолітніх, роз’яснювали їхні права, гарантії та обмеження.

Увагу школярів звернули на вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх; особливості працевлаштування неповнолітніх осіб та припинення трудових відносин, їхні права у трудових правовідносинах; медичні огляди осіб молодше вісімнадцяти років; тривалість робочого часу і часу відпочинку; нарахування та виплату заробітної плати працівникам молодше 18 років; гарантії при наданні відпусток неповнолітнім. Розкрили питання та особливості заборони залучати неповнолітніх до надурочних, нічних робіт, а також до робіт із шкідливими або небезпечними умовами праці.

Учням також роз’яснили про заборону укладання письмових договорів про повну матеріальну відповідальність осіб, що не досягли 18 років; про обмеження звільнення працівників молодше вісімнадцяти років та про розірвання трудових договорів з неповнолітніми на вимогу батьків або інших осіб та особливості надання відпусток особам молодше вісімнадцятирічного віку.

Наприкінці кожної зустрічі всі присутні мали можливість поставити представникам Управління Держпраці свої запитання та отримати вичерпні відповіді і роз’яснення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67