Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар-нарада з суб’єктами господарювання галузі дорожнього будівництва
---

Семінар-нарада з суб’єктами господарювання галузі дорожнього будівництва

Посадовими особами Управління Держпраці в Івано-Франківській  області  проведено спільну семінар-нараду з суб’єктами господарювання галузі дорожнього будівництва стосовно дотримання вимог з охорони праці під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів галузевими суб’єктами господарювання області.

У нараді брали участь представники служби автомобільних доріг Івано-Франківської області, облавтодору та інші суб’єкти господарювання. 

Особливу увагу зверталось на дотримання вимог безпеки до улаштування будівельних майданчиків та робочих місць, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, попереджувальними знаками та огорожами, відповідним освітленням в темний час доби, встановлення знаків безпеки в зонах обмеження швидкості руху, місцях стоянки транспортних засобів і розворотів.

Обговорено питання щодо посилення заходів безпеки у зв’язку з можливістю ускладнення погодних умов, забезпечення укомплектованості транспортних засобів додатковими засобами, безпеки руху в екстремальних умовах праці.

За результатами наради складено протокол із прийняттям відповідних рішень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67