Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Превентивні заходи з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин
---

Превентивні заходи з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин

Працівниками Управління Держпраці Івано-Франківської області спільно з інспектором праці  Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради проведено превентивні заходи з питань дотримання порядку оформлення трудових відносин та своєчасності оплати праці суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність в курортних зонах  Івано-Франківщини  (с.Татарів та с. Микуличин  Яремчанської міської ради). 

Під час проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи інспекторами праці опрацьовано 21 суб’єкт  господарювання,  де  роз’яснено всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення: а саме для працівника – це втрата всіх гарантій у сфері праці – права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену тривалість робочого часу і часу відпочинку, соціальне страхування у разі втрати працездатності, і, як наслідок, права на пенсійне забезпечення. Для роботодавця ризики полягають у фінансових втратах передбачених  статтею 265 КзПП України.

Крім того, роботодавцям наголошено на підвищеній оплаті праці для працівників в даних регіонах, так як вони  мають статус «гірських»  та відповідальність за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67