Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » 7 жовтня Всесвітній день дій за гідну працю
---

7 жовтня Всесвітній день дій за гідну працю

Починаючи із 2008 року, за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок, щорічно 7 жовтня відзначається Всесвітній день дій за гідну працю.

Всесвітній день дій за гідну працю встановлений у 2008 році з ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) – найбільшого у світі профспілкового об’єднання, а також за активної підтримки Міжнародної організації праці (МОП; Україна є членом МОП з 1954 року).

Цього дня Радою профспілок Івано-Франківської області організовано круглий стіл, за участі керівників галузевих профспілок області, роботодавців, національної служби посередництва і примирення, управління праці облдержадміністрації, управління Держпраці в Івано-Франківської області.

На засіданні розглядались питання рівня заробітної праці, виробничого травматизму, відповідність робочих місць вимогам санітарно-гігієнічних норм, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту, офіційного працевлаштування.

В ході засідання в.о. начальника управління Держпраці в Івано-Франківській області Руслан Мазур проінформував присутніх про рівень виробничого травматизму в області, який станом за 9 місяців 2015 року становить 72 нещасні випадки, із яких 9 із смертельним наслідком. Серед основних причин настання нещасних випадків 18% складають технічні причини, 50% - організаційні, 32% - психофізіологічні. В період із червня по вересень працівниками управління проведено більше 350 семінарів та нарад із підприємствами області з питань охорони праці та з питань праці.

По завершенню доповіді Руслан Мазур закликав присутніх до співпраці в проведенні тематичних семінарів та нарад як з питань охорони праці так із питань праці та наголосив про відкритість та прозорість діяльності управління Держпраці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67