Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ряди інспекторів праці на Івано-Франківщині поповнюються новими спеціалістами
---

Ряди інспекторів праці на Івано-Франківщині поповнюються новими спеціалістами

Ряди інспекторів праці, які працюють в ОТГ та містах обласного значення на Івано-Франківщині поповнюються новими спеціалістами.

Так, начальник  Управління Держпраці в Івано-Франківській області вручив посвідчення інспектора праці Світлані Пічак - начальнику відділу Управління праці Івано-Франківської міської ради.

Ігор Росипайло підкреслив важливість повноважень, делегованих органам місцевого самоврядування та наголосив на основних завданнях, поставлених перед інспекторами праці.

«Основна увага інспекторів праці має бути зосереджена на роботі з легалізації трудових відносин, виявлення неоформлених працівників та проведенні з цих питань контрольних заходів» - зауважив Ігор Росипайло.

Довідково:  повну інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці Івано-Франківської області можна перевірити на сайті Державної служби України з питань праці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», підрозділ «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці Держпраці»

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67