Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Ігор Росипайло з робочим візитом відвідав Надвірну
---

Ігор Росипайло з робочим візитом відвідав Надвірну

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло з робочим візитом відвідав Надвірну. Під час візиту він зустрівся з першим заступником голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богданом Зеленчуком.

В ході зустрічі сторони обговорили питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення та стану дотримання мінімальних гарантій з оплати праці в Надвірнянському районі.

Ігор Росипайло наголосив, що на сьогоднішній день для Управління Держпраці основним завданням є не накладення фінансових санкції, а викорінення такого явища як неформальні трудові відносини, про що свідчить проведення ряду роз’яснювальних кампаній серед роботодавців та працівників.

Також, була відмічена робота районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, яка на своїх засіданнях розглядає суб’єктів господарської діяльності, які за результатами оперативного аналізу звітності ЄСВ в розрізі застрахованих осіб порушують законодавство про працю.

Підводячи підсумки зустрічі сторони домовились координувати свою діяльність та сприяти одна одній у реалізації повноважень і прав, визначених законодавством, а також здійснювати обмін інформацією про суб’єктів господарювання, які використовують найману працю та вживати спільних заходів з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67