Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » В Івано-Франківську провели перевірку знань з питань охорони праці працівників медичних закладів
---

В Івано-Франківську провели перевірку знань з питань охорони праці працівників медичних закладів

Посадові особи Управління Держпраці в Івано-Франківській області на чолі з начальником Управління Держпраці Ігорем Росипайло провели перевірку знань з питань охорони праці для осіб, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт у сфері охорони здоров’я.

Так, протягом березня 2019 року на базі Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства проходить навчання для головних лікарів, їх заступників, інженерів з охорони праці медичних закладів, а також директорів центрів первинної медико-санітарної допомоги Івано-Франківської області. Загалом навчання повинно пройти близько 300 осіб.

Ігор Росипайло зауважив: «В питаннях охорони праці – медична галузь різнопланова. Це є робота з різними препаратами, високотехнологічним обладнанням, експлуатація, обслуговування та ремонт транспортних засобів, котлів, посудин, що працюють під тиском, ліфтів. Тому для ефективної профілактики виробничого травматизму необхідна належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці».

Довідково: на території Івано-Франківської області знаходиться 126 медичних закладів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67