Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради
---

Засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

28 березня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради ОТСЕР). На порядку денному було питання про порядок визначення категорій та погодження списків працівників, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. З цього питання доповіла Оксана Острижнюк - головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області. Вона визначила основні критерії для формування переліків працівників підприємств для проходження медичних оглядів, а також зупинилася на персональній відповідальності керівників підприємств за ухилення від організації проведення медичних оглядів працівників.

Про стан виконання графіків погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області доповідала заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації, керівник секретаріату ОТСЕР Олександра Гринів. Вона зазначила, що в цілому виконати зобов’язання щодо скорочення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам області не вдалося. При запланованому залишку суми боргу у 21,5 млн. грн., фактично працівникам підприємств області станом на 01.03.2019 року заборговано 23,4 млн. грн., в середньому кожному штатному працівникові, зайнятому в економіці області заборговано 9316 гривень.  Заступник начальника відділу з питань трудових відносин та зайнятості Управління Держпраці в Івано-Франківській області Світлана Салига зазначила, що упродовж січня-лютого 2019 року на виконання приписів головних державних інспекторів Управління Держпраці в Івано-Франківській області погашено 750,3 тис. гривень заборгованої заробітної плати 981 працівнику та на виконання графіків погашення заборгованості із заробітної плати виплачено майже 647,0 тис. гривень заборгованої заробітної плати.

Окрім цього, на тристоронній соціально-економічній раді було розглянуто актуальне питання щодо врегулювання проблем соціально-економічного захисту працівників галузі охорони здоров’я, а саме, приведення у відповідність нормативно-правових актів, що стосуються оплати праці. Учасники засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради підтримали звернення профспілки працівників охорони здоров’я України до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання цих питань.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67