Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » На засідані колегії за участю Голови Держпраці Романа Чернеги підбили підсумки роботи Управління за рік та окреслили завдання на 2019
---

На засідані колегії за участю Голови Держпраці Романа Чернеги підбили підсумки роботи Управління за рік та окреслили завдання на 2019

Голова Держпраці Роман Чернега прийняв участь в роботі колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

29 березня під головуванням начальника Управління Держпраці відбулось засідання колегії  під час якого підсумовано роботу за минулий рік та визначено пріоритетні завдання на 2019.

Також були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Надія Павлюк, заступник начальника ГУ ДФС в області Наталія Зікрата, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Ігор Якимів, заступник голови Івано-Франківського обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, голова Ради профспілок Івано-Франківської області Ігор Басюк, начальник Управління Укртрансбезпеки Олег Суковатий, заступник начальника-начальник Івано-Франківського управління СДПІ з ОВП у м.Львові Юрій Якимишин, директор Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Василь Жураківський, начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш, представники Держпродспоживслужби, Управління Державної міграційної служби, управління статистики, центру зайнятості та інші представники органів виконавчої влади.

Присутні обговорили питання наглядової діяльності у сфері експертної роботи, ринкового нагляду, надання адміністративних послуг, промислової безпеки, охорони праці та виробничого травматизму, заслухали керівників підприємств, де мали місце нещасні випадки та керівників економічно активних підприємств на яких виникла заборгованість із виплати заробітної плати.

Роман Чернега акцентував увагу присутніх на важливості реформування системи управління охороною праці: «Одним із пріоритетних завдань держави у сфері охорони праці є створення безпечних і здорових умов праці. На сьогоднішній день питання дотримання правил охорони праці на підприємствах та профілактика рівня виробничого травматизму є досить актуальними і потребують нагального вирішення, тому впровадження ризик орієнтованого підходу в системі охорони праці є досить важливим».

Під час колегії була висвітлена діяльність Управління стосовно нагляду за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, експертизи умов праці та гігієни праці.

Окреслюючи план роботи на 2019 рік начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло наголосив: «Пріоритетними завданнями лишаються питання легалізації трудових відносин, погашення заборгованості з виплати заробітної плати та зниження рівня травматизму на підприємствах області».

Приємним моментом у роботі колегії стало нагородження переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Голова Держпраці Роман Чернега разом із заступником голови ОДА Марією Савкою та начальником Управління Ігорем Росипайло вручили переможцям конкурсу нагороди — грамоти та цінні подарунки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67