Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Круглий стіл на тему: «Порядок виконання рішень про стягнення аліментних платежів»
---

Круглий стіл на тему: «Порядок виконання рішень про стягнення аліментних платежів»

В Університеті Короля Данила відбувся круглий стіл — підвищення кваліфікації для державних виконавців органів державної виконавчої служби Івано-Франківської області «Порядок виконання рішень про стягнення аліментних платежів». У заході взяла участь завідувач сектору з питань застрахованих осіб та дитячої праці Мар'яна Абібуллаєва.
У формі діалогу було обговорено питання порядку реалізації арештованого майна, особливості застосування вимог ст. 74 Закону України «Про виконавче провадження", порядку арешту та вилучення майна боржника, зняття арешту з майна. Також було обговорено проблемні питання, які виникають у роботі державних виконавців та шляхи їх вирішення.
Круглий стіл проходив за участі: начальника Управління державної виконавчої служби Андрія Гайди, представників органів пробації, поліції, управління державної праці області, обласного центру зайнятості, директора Івано-Франківської філії ДП «СЕТАМ» Юрій Тукало, професорсько- викладацького складу Університету Короля Данила, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, державних виконавців Івано-Франківської області та відділу примусового виконання рішень.
Звернуто увагу присутніх на відповідальність, яка лягає на державного службовця за несвоєчасне подання е-декларації.
По завершенню роботи круглого столу державним виконавцям було вручено сертифікати.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67