Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар до Міжнародного дня Охорони праці для студентів та працівників Коломийського політехнічного коледжу
---

Семінар до Міжнародного дня Охорони праці для студентів та працівників Коломийського політехнічного коледжу

З нагоди відзначення Дня охорони праці головний державний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці у Івано-Франківській області Валентина Соколовська провела семінар для 85 студентів економічного відділення таких спеціальностей як «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему «Безпечна та офіційна праця».

Інспектор розповіла учасникам семінару про необхідність оформлення трудових відносин, про обов’язок роботодавця до початку роботи провести інструктаж з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці і протипожежної безпеки. Особлива увага під час семінару була зосереджена щодо створення власником або уповноваженим ним органом безпечних і нешкідливих умов праці на робочих місцях.

Валентина Соколовська довела до відома присутніх про необхідність проведення атестації робочих місць на підприємствах, установах, організаціях, де технологічний процес, використовуване обладнання, установки,сировина та матеріали є потенційними шкідливими та небезпечними факторами, що можуть несприятливо чи негативно впливати на стан здоров’я найманих працівників.

Крім того, були обговорені питання щодо мінімальних гарантій в оплаті праці, порядку надання відпусток, праці неповнолітніх, жінок та жінок які мають дітей, їх прав та гарантій при працевлаштуванні.

Виступ був наповнений необхідною інформацією для усіх присутніх учасників семінару, де кожен міг особисто задати запитання щодо актуальних для них проблеми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67