Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Семінар до Дня охорони праці для фахівці ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України»
---

Семінар до Дня охорони праці для фахівці ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області спільно з ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» для спеціалістів центру проведено семінар з актуальних питань охорони та гігієни праці. У семінарі взяли участь Оксана Острижнюк – головний державний інспектор відділу з питань гігієни та експертизи умов праці Управління Держпраці, Людмила Романишин - фахівець з охорони праці та Богдан Левицький - лікар з гігієни праці - працівники обласного лабораторного центру, робота яких постійно пов’язана з проблемами та питаннями охорони та гігієни праці.

Охорона праці працівника – це обов’язок кожного роботодавця. Підтвердження наявних шкідливих та небезпечних чинників дає підстави для врегулювання відносин між власником і працівниками щодо реалізації прав на здорові й безпечні умови праці. На багатьох виробництвах робітники зазнають впливу шкідливих факторів (хімічні речовини, шум, вібрація, метеофактори тощо). Важливо забезпечити умови праці в межах гігієнічних нормативів, організувати проходження обов’язкових періодичних медоглядів, проводити атестацію робочих місць за умовами праці. Тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67