Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Рішенням суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці
---

Рішенням суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці

Рішенням суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафу за недопуск до проведення планової перевірки з питань належного оформлення трудових відносин та правомірність накладення штрафу за неналежне оформлення трудових відносин.

В ході проведення планової перевірки підприємства, що здійснює діяльність у сфері будівництва житлових і не житлових будівель інспектора праці не допустили до проведення перевірки з питань неналежного оформлення трудових відносин. Окрім того, інспектором праці виявлені порушення законодавства про працю, а саме ч.3 ст.24 КЗпП України.

На зазначене підприємство за не допущення до проведення перевірки з питань належного оформлення трудових відносин Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області накладено штрафну санкцію у розмірі 320 000 гривень, а також штраф у розмірі 96 000 гривень - за допуск до роботи працівника без належного оформлення із ним трудових відносин.

Не погодившись з даним рішенням підприємство звернулося з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із проханням скасувати постанови з підстав їх протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку, що Управління Держпраці діяло в межах чинного законодавства, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду підприємству відмовлено в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67