Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » З робочим візитом у Надвірнянській філії ТОВ «Свиспан Лімітед»
---

З робочим візитом у Надвірнянській філії ТОВ «Свиспан Лімітед»

Посадові особи Управління Держпраці в Івано-Франківській області на чолі з начальником Управління Держпраці Ігорем Росипайлом здійснили перевірку знань з питань охорони праці для посадових осіб ТОВ «Свиспан Лімітед», діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт у галузі виробництва деревостружкових плит.

У ході робочого візиту Ігор Росипайло разом з керівником Надвірнянської філії ТОВ «Свиспан Лімітед» Лецьком Сергієм обговорили оцінку ризиків задля усунення виробничих небезпек у місцях їх виникнення, виробничий травматизм, а також  формування культури безпеки та гігієни праці – таке завдання визначено, як пріоритетне для забезпечення здорових та безпечних умов праці.

Оглядаючи виробничі потужності керівник Управління Держпраці наголосив на необхідності впровадження на підприємстві ризико-орієнтованих підходів в системі управління охороною праці. Роботодавець, створивши певну систему визначення ризиків на підприємстві, сам визначає, що може призвести до нещасного випадку, травматизму, а також яким чином попереджати і не доводити до виникнення ризикованих ситуацій.

 Ігор Росипайло зауважив: «Управлінням Держпраці здійснюється постійний контроль та аналіз стану охорони праці, дотримання роботодавцями усіх форм власності вимог законодавства про охорону та безпеку праці, адже безпечне та здорове майбутнє праці – це наше стратегічне завдання».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67