Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Начальник Управління в рамках робочого візиту відвідав ТзОВ "Калуський трубний завод"
---

Начальник Управління в рамках робочого візиту відвідав ТзОВ "Калуський трубний завод"

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло з робочим візитом відвідав Калуський район.

В рамках візиту начальник Управління Держпраці зустрівся з директором ТзОВ «Калуський трубний завод» Андрієм Найдою.

У супроводі директора підприємства Ігор Росипайло ознайомився з продукцією та стратегією розвитку заводу.

Андрій Найда продемонстрував технологічне досягнення заводу, зокрема, нову розтрубовочну машину з інноваційним інфрачервоним методом формування розтрубу. Нове обладнання тепер дозволяє не тільки вдвічі зменшити використання електричної енергії, але й наростити продуктивність роботи і формувати якісну продукцію.

Оглянувши основні виробничі потужності підприємства начальник управління Держпраці відзначив систему управління охороною праці підприємства, яка працює відповідно до вимог як чинного законодавства так і міжнародних стандартів.

«Впровадження ризик-орієнтованого підходу в системі охорони праці на підприємстві дає можливість визначити ймовірність настання нещасного випадку та спрогнозувати очікувану величину втрат, що сприятиме запобіганню чи, як мінімум, послабленню тяжкості цих подій завдяки вчасному прийняттю необхідного рішення. Крім того, аналіз ризиків дозволяє визначати пріоритетність профілактичних заходів, а, отже, і розміри витрат на їх проведення», - зауважив Ігор Росипайло.

На підприємстві в наявності достатня матеріально-технічна база для проведення навчання, інструктажів з охорони праці та наочної агітації з охорони праці. Проводиться своєчасне забезпечення працюючих спецодягом, спецвзуттям, ЗВЗ, мийними та знешкоджувальними засобами відповідно до вимог законодавства. На підприємстві створені належні санітарні та побутові умови для працюючих, проводиться у встановленому порядку попередні та періодичні медичні огляди працівників.

Довідково:

Калуський трубний завод створений у 2008 році з метою забезпечення труб з поліетилену і ПВХ західного, центрального, частково південного регіонів України. Завод є лідером по виробництву полімерних труб в Україні, виробляючи їх більш як 9000 тонн/рік, на заводі працює більше 130 працівників.

Досягнення:

  1. Одне з найкращих підприємств області з охорони праці Івано-Франківської області за 2018 рік;
  2. 2 місце в Конкурсі «Краще підприємство з охорони праці Івано-Франківської області» за 2017 рік;
  3. 1 місце в Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» 2014 та 2012 роках;

В 2012 році на ТзОВ "КаТЗ" впроваджена система теплоаккумулювання, що було визнано одним з найкращих енергозберігаючих заходів серед підприємств м. Калуша.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67