Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Головний державний інспектор спільно з фахівцями центру зайнятості провели семінар для безробітних громадян Калуського району
---

Головний державний інспектор спільно з фахівцями центру зайнятості провели семінар для безробітних громадян Калуського району

Для безробітних громадян, які перебувають на обліку у Державній службі зайнятості, фахівцями Калуської МР філії Івано-Франківського ОЦЗ та Управління Держпраці в Івано-Франківській області проведено спільний  семінар на тему: «Формування та розвиток навичок ефективної комунікації під час пошуку роботи. Порядок укладення трудового договору з встановленням випробувального терміну. Відмінність між стажуванням та укладенням трудового договору з випробувальним терміном. Недопущення гендерної, вікової та будь-якої іншої дискримінації при укладенні трудового договору».

Фахівець з питань активної підтримки безробітних Калуської МР філії Івано-Франківського ОЦЗ розповіла про порядок оформлення та подання резюме, а також озвучила рекомендації щодо поводження безробітних при співбесіді з потенційним роботодавцем для забезпечення успішної самопрезентації.

Головний державний інспектор Управління Держпраці розповіла про основні вимоги законодавства про працю при прийомі працівника на роботу; про порядок укладення трудового договору з встановленням випробувального терміну; про відмінність між стажуванням та укладенням трудового договору з випробувальним терміном; а також, акцентувала увагу на недопустимості будь-якого прямого або непрямого обмеження прав чи встановлення прямих або непрямих переваг при укладеннi, змiнi та припиненнi трудового договору залежно вiд походження, соцiального i майнового стану, расової та нацiональної приналежностi, статi, мови, полiтичних поглядiв, релiгiйних переконань, членства у професiйнiй спiлцi чи iншому об'єднаннi громадян, роду i характеру занять, мiсця проживання.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67