Зробити домашньою|Додати в обране
  
» » Проведено ряд превентивних заходів з представниками гірничодобувних підприємств області
---

Проведено ряд превентивних заходів з представниками гірничодобувних підприємств області

В 2018 році спеціалісти Держпраці взяли участь у Тренінгу для інспекторів з питань безпеки та гігієни праці на гірничодобувних та вугільних підприємствах у тренінговому центрі Центрального Гірничого Інституту Польщі. Після пройденого тренінгу працівники Держпраці доводять до відома роботодавців основні вимоги до організації системи безпеки, гігієни праці та гірничого нагляду з врахуванням, як прикладів, гірничодобувних підприємств Польщі.

Так, протягом першого півріччя 2019 року з представниками гірничодобувних підприємств області було проведено ряд превентивних заходів. З учасниками семінар-нарад обговорено формування ризикоорієнтованої системи управління безпекою та гігієною праці, що ґрунтується на відповідальності роботодавців за забезпечення безпеки і здоров’я працівників у всіх аспектах, пов’язаних з роботою.

Також учасників ознайомлено з «Вимогами щодо безпеки та захисту здоров’я працівників видобувних підприємств з підземним і відкритим способами видобування», які затверджено наказом Міністерства соціальної політики України 02 липня 2018 року № 943, та «Мінімальними Вимогами безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці» які затверджено наказом Міністерства соціальної політики України 29 листопада 2018 року № 1804, а також іншими нормативно-правовими актами, стосовно яких відбулися зміни.

Проведення превентивних заходів, спрямованих на недопущення аварій, шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві, дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, гірничого законодавства - сприятиме впровадженню системи оцінки ризиків та формуванню культури безпеки праці на виробництві.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
 

Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Фактична та юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67